Nasze usługi

Ścianki i zabudowy

Ścianki i zabudowy szklane już od lat znajdują swoje miejsce w obiektach użytku publicznego. Pozwalają optymalnie podzielić przestrzeń oraz wizualnie ją wyeksponować. Przede wszystkim wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych do wyodrębnienia osobnych stanowisk pracy. Podobne zastosowanie mają w urzędach. Można je też spotkać w sklepach i galeriach jako witryny sklepowe. Warto zwrócić uwagę, że możliwość wykorzystania mlecznego szkła i nowoczesny charakter takiej zabudowy sprawia, że dobrze sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych, lekarskich lub dentystycznych. W wnętrzach prywatnych przede wszystkim szklana zabudowa występuje pod postacią wiatrołapu.

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 18.36.17_auto_x2 (1)

Zalety

W estetyczny sposób pozwala podzielić pomieszczenie na mniejsze, a dzięki zastosowaniu transparentnego szkła efekt nie jest przytłaczający. Dlatego bardzo często wykorzystywana jest w biurach, gdzie może służyć jako przegroda do stworzenia tzw. boksów.

Ścianki szklane -specyfikacja

Do realizacji wykorzystujemy szkło hartowane. Może być przezroczyste lub matowe. Zabudowa może być też wykonana ze szkła barwionego w masie (brąz, grafit).
Grubość szkła stosowanego w takich realizacjach to 8, 10 lub 12 mm.
Elementy stałe są mocowane na profilach podłoga-sufit.
Istnieje możliwość ozdobienia szklanej tafli grafiką (wzór, logo, napis informacyjny).
Dla ułatwienia wyboru najlepszego rozwiązania zachęcamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Zobacz więcej ➞