Nasze usługi

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 18.27.33_auto_x2

Drzwi przesuwane

Nasze ściany ze szkła i metalu dzielą pomieszczenia jednocześnie nie ograniczając światła i przestrzeni. Realizujemy indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Oferowane rozwiązania to funkcjonalne rozwiązanie do mieszkań, apartamentów oraz biur i lokali użytkowych.

W nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach znakomicie sprawdzają się drzwi wykonane ze szkła. Takie elementy świetnie przełamują nudny i monotonny wystrój ścian oraz dodają niepowtarzalnego charakteru aranżowanej p rzestrzeni. Co więcej, wyposażenie danego pomieszczenia w wewnętrzny model szklany to doskonała opcja na to, aby je doświetlić i optycznie powiększyć. Ten oryginalny element aranżacyjny sprawi, że wnętrze będzie przestronne i jednocześnie wyjątkowo przytulne.

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 18.28.55_auto_x2

Niepowtarzalność wnętrza

Każde drzwi oprócz swojej funkcji użytkowej są niezmiernie ważnym elementem wystroju pomieszczenia – jako ich producent wiemy o tym doskonale, dlatego proponowane przez nas drzwi szklane przesuwne stanowią nie tylko istotny, ale też wyjątkowo elegancki element architektury wnętrza.

Nasze realizacje

Zobacz więcej ➞