Nasze usługi

O nas

Firma KOSGLASS powstała z pasji do pracy ze szkłem. Każdy nasz szklarz to doświadczony fachowiec, który z najwyższą pieczołowitością pracuje nad rozmaitymi elementami przygotowywanymi dla klientów – prywatnych, jak i biznesowych. Szerokie umiejętności i lata praktyki sprawiają, że doskonale znamy ten materiał. Dzięki temu dzisiaj możemy mienić się mistrzami w jego obróbce.

Umiejętności i doświadczenie specjalistów pracujących w zespole przedsiębiorstwa to nie wszystko. Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów, nieustannie inwestujemy i rozwijamy park maszynowy. Dzisiaj operujemy na sprzęcie zapewniającym maksymalną precyzję i rewelacyjną estetykę wykonania oferowanych elementów wykończenia.

Co nas wyróżnia? Obok wypracowanych tradycji połączonych z innowacjami dbamy również o kompleksowe i indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy. Oferujemy m.in. szkło na wymiar, idealne np. do mebli czy okien, w których wybito szyby. Wsłuchując się w potrzeby klientów, w pełni realizujemy ich oczekiwania. Dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z usług KOSGLASS.