Nasze usługi

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 16.48.28_auto_x2_auto_x2-kopia

Daszki szklane

Daszki szklane to sztuka broniąca się swoim wyglądem i idealnymi właściwościami, które są zagwarantowane na wiele lat. Dzięki swojej uniwersalności, możliwość ich kompozycji dla starych i nowych elewacji jest niemalże nieskończona. Elementy tworzące konstrukcje szklaną idealnie równoważą się z otoczeniem i powierzchnią, do której są przytwierdzane, za pomocą mocowań. Szkło, którego używamy do produkcji jest certyfikowane i posiada odpowiednie atesty oraz właściwości, co jest wielką zaletą, ze względu na mnogość firm posiadających szkła nieznanego pochodzenia.

Daszki szklane produkowane przez firmę KOSGLASS odznaczają się wysoką jakością, co przekłada się na ich żywotność, trwałość oraz wygląd, a także atrakcyjną cenę. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, nasze daszki możemy dopasować do budynku, na którym zostaną zamontowane. Jesteśmy w stanie wykonać wiele prac, również takich, których ciężkość wykonania jest niesamowicie wysoka. 

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 16.49.56_auto_x2_auto_x2

Zalety zastosowania

Niewątpliwą zaletą daszków ze szkła jest to, że nie przysłaniają światła. Zadaszony teren jest dobrze oświetlony i przejrzysty, a przy tym dobrze chroniony przed deszczem, śniegiem czy szkodliwym działaniem słońca. Daszek szklany zapewnia bezpieczeństwo wchodzącym i wychodzącym z budynku. Elementy zadaszenia szklanego można przymocować do każdego typu elewacji. Są niezwykle trwałe na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne.

Ci, którzy zdecydują się na daszki szklane otrzymają produkt, który przez wiele lat posłuży im zachowując nienaganny styl i wyjątkowy charakter. Każdy daszek zaprojektowany jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klienta z najlepszych materiałów, które gwarantują bezawaryjność konstrukcji i minimalne zapotrzebowanie w kwestii eksploatacji.

Nasze realizacje

Zobacz więcej ➞