Nasze usługi

Kabiny na wymiar / Walk-in

Każdy produkt KOSGLASS jest unikatowy, ponieważ powstaje według indywidualnych preferencji naszych klientów. Nasze szklane kabiny prysznicowe mają odpowiadać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Pragniemy razem z Państwem współtworzyć wyjątkowe wnętrza łazienek, które będą zarówno funkcjonalne, jak i wykonane z dbałością o walory estetyczne. Pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z własnych pomysłów i zrealizowanego we współpracy z naszą firmą projektu. Nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar są propozycją dla klientów dbających o jakość i ciekawy design Państwa uwagę chcemy kierować wyłącznie ku artykułom wartym zainteresowania, dlatego każdy z nich wyróżnia się nowoczesnością i łatwością w utrzymaniu.

Nasze kabiny prysznicowe i walk-in’y szklane w nowoczesnym stylu na wymiar to nie tylko ciekawy design. Cechuje je wytrzymała konstrukcja wynikającą z wykorzystania sprawdzonych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy bierzemy pod uwagę wszystkie uwarunkowania, które mogłyby mieć wpływ na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i sposób montażu kabin prysznicowych. Miejsce montażu często uzależnione jest od istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Służąc Państwu naszym doświadczeniem, uwzględniamy wszystkie te kwestie, tak by otrzymane realizacje doskonale komponowały się z aranżacją Państwa domu. Kabina prysznicowa szklana to doskonałe rozwiązanie dla Twojej łazienki

Zrzut ekranu 2021-09-12 o 18.05.43_auto_x2

W KOSGLASS wybieramy dla Państwa jedynie najlepsze, sprawdzone rozwiązania oraz doskonałe materiały. W kwestii jakości nie akceptujemy kompromisów, ponieważ wiemy, że efektem może być obniżenie standardów. Zapewniamy Państwu wyłącznie materiały przygotowane przez producentów o doskonałej renomie. Dzięki temu możemy cieszyć się zaufaniem naszych klientów od wielu lat.

Wszystkie produkty są stworzone z najwyższej jakości szkła hartowanego, a zamówienia dopasowujemy do indywidualnych upodobań klientów. Grubość, konstrukcja oraz wymiary są ustalane z klientem, a nasi wyspecjalizowani pracownicy służą pomocą w każdym przypadku. Szkło hartowane to najbezpieczniejsze dla Twojego domu tworzywo, które jest jednocześnie bardzo estetyczne i funkcjonalne. W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe narożne, wnękowe, walk in, przyścienne, a także istnieje możliwość projektu indywidualnego. U Nas możesz stworzyć swoją wymarzoną łazienkę z najlepszych materiałów i pod okiem specjalistów.

Nasze realizacje

Zobacz więcej ➞